close

Home  »  Drama  »   »   »  Je suis heureux que ma mère soit vivante (2009)

Movie Player

Je suis heureux que ma mère soit vivante (2009)
Report Error!! ×

Hallo, Uw Je suis heureux que ma mère soit vivante (2009) Movie zal worden ontgrendeld in seconden resterende. Schrijf je hieronder gratis in om je films te ontgrendelen zonder te wachten.

Information
Je suis heureux que ma mère soit vivante (2009)
IMDb: 6.7
Title: Je suis heureux que ma mère soit vivante (2009)
Release Year: 2009
Countries:
Synopsis

Onze identiteit vormen we tijdens onze jeugd. De aanwezigheid van onze ouders, bepaalt in grote mate wie we later zullen worden. Maar wat als deze afwezig zijn? Thomas groeide op in een pleeggezin en van zijn 7de tot zijn 20ste ging hij op zoek naar zijn biologische moeder Julie, vastberaden om kort bij haar een tweede leven te beginnen. Maar dit is makkelijker gezegd dan gedaan…

Download